Pomáháme lidem!

Naše cesta

Jsme spolek, který vznikl za účelem nezištně pomáhat lidem, kteří se dostali do dluhové pasti a svoji situaci neumějí nebo nemohou sami řešit.

V současné chvíli se v ČR nachází 670 636 osob v exekuci a naším hlavním cílem je přispět ke snížení tohoto čísla za pomoci pořádání bezplatných seminářů a školení.

Vstoupila vám do života exekuce a nevíte, jak dál? Potřebujete si s někým promluvit? Od toho jsme tady. Vaše CPLE.

Zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám v nejbližších hodinách ozveme

Během oddlužení jsem měl možnost kdykoliv komunikovat s pracovníky CPLE a nakonec přišel ten osudný okamžik, kdy bylo moje oddlužení úspěšně ukončeno. CPLE mi umožnilo začít žít nový život, zbavený tíhy dluhů a finančního stresu. Byl jsem znovu svobodný a mohl jsem se soustředit na budování budoucnosti a letos jsem si poprvé po dlouhé době zajel k moři.
Dnes, když vzpomenu na tu cestu, kterou jsem absolvoval s CPLE, jsem jim vděčný za jejich profesionalitu a skutečnou snahu o řešení mé situace. Pokud se nacházíte ve stejné situaci jako jsem byl já, rozhodně vám doporučuji kontaktovat CPLE. Jsou to lidé, kteří vám pomohou najít cestu k novému začátku. Nechte je vás vést a uvěřte, že vytloukání dluhu dluhem může mít i šťastný konec, pokud to ovšem začnete aktivně řešit.