Pomáháme lidem!

Šťastné konce

Příběh pana Antonína:

Dlouhé roky jsem vytloukal dluh dluhem a už jsem ani sám nevěřil, že se dokážu vrátit do normálního života. Jednoho dne jsem v novinách uviděl kontakt na CPLE a řekl si, že za zkoušku nic nedám. Ujal se mě ochotný pracovník, který mě trpělivě vyslechl, byl empatický a zodpověděl veškeré mé dotazy. Byl mi navržen plán oddlužení, který jsem odsouhlasil.  Během oddlužení jsem měl možnost kdykoliv komunikovat s pracovníky CPLE a nakonec přišel ten osudný okamžik, kdy bylo moje oddlužení úspěšně ukončeno. CPLE mi umožnilo začít žít nový život, zbavený tíhy dluhů a finančního stresu. Byl jsem znovu svobodný a mohl jsem se soustředit na budování budoucnosti a letos jsem si poprvé po dlouhé době zajel k moři.
Dnes, když vzpomenu na tu cestu, kterou jsem absolvoval s CPLE, jsem jim vděčný za jejich profesionalitu a skutečnou snahu o řešení mé situace. Pokud se nacházíte ve stejné situaci jako jsem byl já, rozhodně vám doporučuji kontaktovat CPLE. Jsou to lidé, kteří vám pomohou najít cestu k novému začátku. Nechte je vás vést a uvěřte, že vytloukání dluhu dluhem může mít i šťastný konec, pokud to ovšem začnete aktivně řešit.

Příběh paní Markéty:

Po tragické smrti mého manžela jsem ocitla v těžké finanční situaci kvůli nezvládnutým dluhům, které jsem zdědila po svém manželi a o kterých jsem neměla ani tušení. Sama se dvěma malými dětmi jsem byla bezradná. Na sociální síti jsem narazila na spolek CPLE, kteří mi s celou situací pomohli. Po podepsání plné moci převzali řešení mých dluhů, zkontaktovali věřitele a podařilo se jim prokázat, že jsem o dluzích mého manžela nevěděla. Po roce bezesných nocí můžeme konečně s dětmi spát v klidu bez strachu, že přijdeme o střechu nad hlavou. CPLE doporučuji každému, kdo se v životě i bez svého přičinění ocitne v podobné situaci. Empatie, pochopení a rychlost řešení celé situace bylo něco, s čím jsem se v jiných institucích s podobným zaměřením nesetkala.

Příběh pana Tomáše:

Jmenuji se Tomáš, jsem mladý podnikatel zprostředkovávající překlady textů, a ocitl jsem se v obtížné situaci, které se říká druhotná platební neschopnost. Mí klienti přestali řádně hradit faktury za poskytnuté služby, což vedlo k nedostatku finančních prostředků na uhrazení faktur dodavatelům. Dodavatelé mi přestali dodávat překlady a podali k soudu žaloby na dlužné částky z vystavených faktur. Do toho jsem nemohl hradit ani povinné odvody, tudíž pohledávky začala vymáhat jak zdravotní pojišťovna, tak Česká správa sociálního zabezpečení a následně i finanční úřad. Náhle jsem se ocitl v exekucích a měl jsem zablokované veškeré bankovní účty, exekutor mi zabavil automobil a téměř veškeré vybavení v mém bytě, které bylo zabavitelné. Uvědomil jsem si, že v této chvíli je nutné naléhavě najít řešení mé situace. Rozhodl jsem se obrátit na odborníky, kteří mi mohou pomoci vymanit se z této krizové situace. Při hledání jsem narazil na internetu na CPLE, které se specializuje na řešení finančních problémů a oddlužování. Zavolal jsem urgentně v pátek okolo osmé hodiny večerní na telefonní číslo, které bylo na stránkách CPLE. Během telefonního hovoru jsem vysvětlil svou situaci a své obavy. Telefonoval jsem s Mgr. Dominikem Urichem a ten byl velmi vstřícný a naslouchal mým problémům s porozuměním. Po domluvě na osobním setkání jsem se setkal s Dominikem následující den, Dominik zde pečlivě zhodnotili mou finanční situaci. Provedl důkladnou analýzu mých dluhů, sepsal insolvenční návrh s tím i veškeré další důležité dokumenty a podal návrh na oddlužení soudu. Výhrou v této věci byla ta skutečnost, že díky podpoře Dominika jsem zvládl projít insolvenčním řízením během jednoho roku, neboť mi poradil, jakým způsobem mám postupovat, abych uspokojoval všechny věřitele a zároveň jsem mohl dále podnikat a tím se opět postavit na nohy a živit se tím, co mě baví.

Zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám v nejbližších hodinách ozveme

Během oddlužení jsem měl možnost kdykoliv komunikovat s pracovníky CPLE a nakonec přišel ten osudný okamžik, kdy bylo moje oddlužení úspěšně ukončeno. CPLE mi umožnilo začít žít nový život, zbavený tíhy dluhů a finančního stresu. Byl jsem znovu svobodný a mohl jsem se soustředit na budování budoucnosti a letos jsem si poprvé po dlouhé době zajel k moři.
Dnes, když vzpomenu na tu cestu, kterou jsem absolvoval s CPLE, jsem jim vděčný za jejich profesionalitu a skutečnou snahu o řešení mé situace. Pokud se nacházíte ve stejné situaci jako jsem byl já, rozhodně vám doporučuji kontaktovat CPLE. Jsou to lidé, kteří vám pomohou najít cestu k novému začátku. Nechte je vás vést a uvěřte, že vytloukání dluhu dluhem může mít i šťastný konec, pokud to ovšem začnete aktivně řešit.